Tabletki na powiększenie penisa

Chcesz wybrać tabletki na powiększenie penisa? Zastanawiasz się, które zapewnią dobre efekty i brak skutków ubocznych? Specjalnie dla Ciebie analizujemy popularne tabletki na powiększenie penisa, przyglądamy się opiniom internautów, składowi, cenie produktów. Wyniki naszej analizy prezentujemy poniżej.

 

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Wszystko opiera się na budowie prącia, które składa się z ciał jamistych oraz ciała gąbczastego. Podczas pobudzenia seksualnego, które jest wywołane odpowiednim bodźcem, krew napływa i wypełnia powyższe ciała powodując erekcję. Od chłonności oraz sprawności ciał jamistych zależy jaka jest różnica rozmiaru członka podczas spoczynku i erekcji.

Tabletki na powiększenie penisa działają w ten sposób, że poprawiają chłonność i sprawność ciał jamistych, dzięki czemu więcej krwi napływa do penisa i jego rozmiar się naturalnie powiększa.

 

Gdzie kupować tabletki na powiększenie penisa?

Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup konkretnych tabletek kupujmy jedynie u zaufanych sprzedawców. Nie warto oszczędzać na podróbkach z bazaru czy aukcji internetowych, ponieważ takie podróbki posiadają niewiadomy skład i nie wiadomo jakie będzie ich działanie. Kupując bezpośrednio u producenta mamy gwarancję, że dostajemy oryginalny produkt, którego stosowanie będzie dla nas bezpieczne, a efekty odpowiednie.

 

Tabletki na powiększenie penisa Member Xxl

 

member xxlOgólne informacje od producenta

Według informacji, które znajdujemy na stronie producenta, tabletki Member Xxl to bezinwazyjny sposób na powiększanie penisa. Efekty stosowania tabletek to dodatkowa grubość, a także nawet dodatkowe 9 cm długości. Efekt, który obiecuje producent to najlepszy wynik na rynku.

 

Member Xxl efekty

Według producenta tabletek, Member Xxl działa już od pierwszego dnia stosowania. Najłatwiej zmierzyć efekt po 3 tygodniach stosowania produktu. W tym czasie zyskujemy średnio dodatkowe 2 cm długości. Efekty są tym większe im dłużej stosujemy produkt. Po dwóch miesiącach możemy uzyskać dodatkowe 6cm, a po 3 miesiącach aż 8 cm dodatkowej długości od stanu początkowego.

 

Skład produktu

Member Xxl jest suplementem diety dostępnym tylko i wyłącznie w sprzedaży internetowej. W jego składzie znajdziemy, żeń-szeń koreański, buzdyganek naziemny, l-arginina, wyciag z kocieradki, ekstrakt z owoców palmy sabałowej, pieprz czarny oraz szafran.

 

Gwarancja satysfakcji

Producent jest tak pewny skuteczności działania swoich tabletek na powiększenie penisa, że udziela 90-dniowej gwarancji satysfakcji – albo jesteśmy zadowoleni z produktu, albo możemy odzyskać pieniądze wydane na Member Xxl.

 

Strona producenta Member xxl

 

Tabletki Xtrasize

xtrasizeWedług producenta, tabletki Xtrasize pomagają powiększyć rozmiar penisa i wzmocnić erekcje. Efekty stosowania produktu pozostają również po zakończeniu kuracji i są trwałe.

 

Xtrasize efekty

Według informacji producenta, dodatkowe 3cm możemy uzyskać po 2 miesiącach stosowania produktu. Maksymalny efekt jaki możemy uzyskać to dodatkowe 7cm długości, żeby to osiągnąć musimy zaopatrzyć się w 3 opakowania produktu i stosować go przez 6 miesięcy.

 

Skład produktu

Główne składniki produktu to ribulus Terrestris, korzeń maca oraz saw palmetto. Przyglądając się składnikom pomocniczym widzimy sarsaparillę, panax ginseng, pumpkin seed, l-argininę, licorice rott oraz stinging nettle.

Strona producenta Xtrasize

 

Penis Xl

Kolejne tabletki na powiększanie penisa. Ich działanie to zwiększenie dopływu krwi do penisa oraz ogólne wspomaganie układu krwionośnego.

 

Penis Xl stosowanie

W przeciwieństwie do poprzednich produktów, Penis Xl to połączenie tabletek oraz kremu. Stosujemy od 1 do dwóch tabletek dziennie.

 

Ranking tabletek na powiększanie penisa

Które tabletki na powiększanie członka są obecnie najchętniej wybierane przez konsumentów? Skład, szybkość działania i zadowolenie użytkowników sprawiło, że member xxl to najchętniej wybierany produkt.

Nasz ranking tabletek przedstawia się następującą:

1 miejsce: Member Xxl

2 miejsce: Xtrasize

3 miejsc: Penis Xl

Pamiętajmy, że tabletki to nieinwazyjna metoda, która pozwala na zwiększenie rozmiaru członka nawet o kilka centymetrów. W porównaniu do innych metod powiększania jest to również bardzo atrakcyjna finansowo. Miesięczna kuracja zaczyna się od około 150zł, gdzie możemy uzyskać całkiem dobre wyniki, natomiast operacja czy kwas hialuronowy to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Biorąc pod uwagę zestawienie wszystkich metod powiększenie penisa okazuje się, że konsumenci najchętniej sięgają po tabletki. Ich sprzedaż z roku na rok rośnie, coraz więcej osób decyduje się na zmianę rozmiaru swojego przyrodzenia.

 

Na co uważać wybierając tabletki?

Przede wszystkim warto korzystać ze sprawdzonych produktów, które są legalnie sprzedawane na naszym rynku, posiadają odpowiednie certyfikaty i cieszą się zaufaniem wśród konsumentów. Testowanie nowych, jeszcze niesprawdzonych rozwiązań nie zawsze okazuje się najlepszym rozwiązaniem.

Istotne jest również to gdzie kupujemy nasze tabletki na powiększanie penisa. Producenci rekomendują kupowanie tylko w oficjalnych sklepach internetowych. Wówczas mamy gwarancję, że dostajemy oryginalny produkt, unikamy podróbek, a producent zapewnia gwarancję uzyskania efektu lub zwrot pieniędzy.

Niestety niektóre osoby decydują się na kupno produktów na aukcjach internetowych, z portali ogłoszeniowych czy na różnego rodzaju bazarach. Takie postępowanie nie tylko jest niebezpieczne, bo nie wiemy czy kupiony produkt będzie oryginalny i co znajdziemy w jego składzie, ale również wiele osób skarży się na brak efektów po zakupach w takim miejscu. Dbajmy o nasze zdrowie i portfel i kupujmy tylko w zaufanych źródłach – w oficjalnym sklepie internetowym a nie z drugiej ręki.

 

Stosowanie tabletek na powiększanie penisa

W celu uzyskania odpowiedniego efektu należy stosować tabletki na powiększenie członka zgodnie z zaleceniami przekazanymi przez producenta. Wszystko znajdziemy na ulotce czy etykiecie produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Jeśli chcemy zwiększyć, przyspieszyć efekty naszej kuracji zwiększającej rozmiar penisa możemy przede wszystkim zainteresować się ćwiczeniami na powiększenie członka. Są to przeważnie ćwiczenia polegające na zasadzie trakcji, czyli rozciąganie przyrodzenia. Ćwiczenia wykonywane regularnie pozwalają w pewnym stopniu zwiększyć rozmiary członka.

Dodatkowo różnego rodzaju używki jak papierosy, alkohol czy doping niekorzystnie wpływają na kondycję seksualną naszego organizmu a podczas kuracji mogą spowalniać efekty. Jeśli chcemy uzyskać lepszy efekt wystrzegajmy się takich używek, przynajmniej w trakcie trwania kuracji.

Stosowałeś lub stosujesz tabletki na powiększanie penisa? Podziel się z nami swoją opinią na ich temat. Dodaj komentarz poniżej. Pomożesz osobom niezdecydowanym podjąć odpowiednią decyzję.

Aktualizacja wpisu 19.05.2019


2 komentarze

  1. Tabletek jest sporo, ale dla mnie to najlepsza metoda. Sam nie dałbym się nigdy pokroić w tym miejscu żeby coś powiększyć, a tabletki nie szkodzą, są wygodne w stosowaniu, nawet jak uda mi się uzyskać dodatkowe 3 cm długości to i tak będę bardzo zadowolony z efektu. Zamawiam member xxl i zobaczymy jak to wszystko pójdzie.

  2. Bogdan

    Czytając o tym działaniu, wydaje się że możliwe jest powiększenie penisa. W gruncie rzeczy to normalne, że im bardziej wypełni się członek, tym bardziej wielkość ulegnie zmianie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


PolandGerman