Kwas hialuronowy na powiększanie penisa

Powiększenie penisa staje się coraz bardziej popularne. Wielu mężczyzn decyduje się na różnego rodzaju zabiegi powiększania penisa z racji tego, że nowe technologie zapewniają bardzo dobre efekty powiększania. Jedną z metod powiększania członka jest kwas hialuronowy – zabieg, który przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych. Przyjrzyjmy się bliżej tej metodzie wydłużania oraz pogrubiania prącia.

 

Jakie efekty zapewnia kwas hialuronowy.

Powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego to alternatywa dla inwazyjnej operacji. Efekty jakie można uzyskać to średnio 1-3 centymetry jeśli chodzi o długość oraz od 2 do 5 centymetrów w przypadku grubości. Od czego zależy efekt? Determinuje go początkowy rozmiar członka. Jeśli jest mniejszy uzyskujemy mniejszy efekt, a w przypadku większego przyrodzenia efekt zabiegu kwasem hialuronowym będzie większy.

Wadą tego rozwiązania okazuje się fakt, że kwas hialuronowy jest biodegradowalny, czyli zabieg nie zapewnia efektów na stałe. Mimo tego, że efekt jest natychmiastowy utrzymuje się na około 1 rok po jego wykonaniu. Jeśli chcemy przywrócić efekt po tym czasie musimy powtórzyć zabieg.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg powiększenie członka przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych i trwa mniej więcej pół godziny. Przed zabiegiem wykonuje się znieczulenie miejscowe. Środek z kwasem hialuronowym wstrzykuje się pod skórę penisa za pomocą igły. Po wykonaniu zabiegu nie należy korzystać z aktywności seksualnej prze okres 4 tygodni. W celu odpowiedniego rozmieszczenia się substancji pod skórą należy nosić obcisłą bieliznę oraz wykonywać odpowiednie masaże.

Po samym zabiegu mogą wystąpić zasinienia, zaczerwienienie, obrzęk czy uczucie swędzenia. Zabieg nie powinien mieć wpływu na erekcję pacjenta.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby nowotworowe, cukrzyca oraz choroby weneryczne.

 

Ile kosztuje zabieg?

Powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego to koszt około 5 tysięcy złotych. Cena może się zmieniać w zależności od kliniki w której wykonujemy zabieg oraz ilości użytego wypełniacza.

Dla porównaniu, koszt powiększenie penisa kwasem hialuronowym za granicą jest znacznie wyższy niż w kraju. Cena sięga od 10 do 25 tysięcy złotych za zabieg. Z tego powodu wiele osób z zagranicy decyduje się na wykonanie zabiegu w naszym kraju.

Oprócz kwasu hialuronowego mamy do dyspozycji operacje, pompki, tabletki, żele czy ćwiczenia na powiększanie penisa. O wszystkich tych sposobach przeczytasz w naszym artykule pod tytułem –  Jak powiększyć penisa – sposoby na powiększenie penisa. Zachęcamy do lektury!


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


PolandGerman