Przedwczesny wytrysk – 10 metod jak przedłużyć stosunek

Przedwczesny wytrysk – 10 metod jak przedłużyć stosunek

Jak mówią badania przedwczesny wytrysk to najczęściej występujące u mężczyzn zaburzenie seksualne. Problem polega na zbyt wczesnej ejakulacji, która występuje przed osiągnięciem satysfakcji przez oboje partnerów. Przedwczesny wytrysk może wystąpić już nawet przed wprowadzenie członka do pochwy, zaraz po jego wprowadzeniu, lub po kilku chwilach stosunku. Mówimy o problemie z przedwczesnym wytryskiem wówczas, gdy mężczyzna nie kontroluje momentu ejakulacji, nie jest w stanie zaspokoić partnerki.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Niekiedy problem ze zbyt szybkim dochodzeniem jest naturalny w czasie, gdy dopiero zaczynamy nasze życie seksualne. Wówczas przez silny stres, który jest powodowany brakiem doświadczenia oraz brak rozładowania napięcia seksualnego wystarczy kilka chwil, aby nastąpił wytrysk. W takim wypadku kolejne zbliżenia z partnerką stają się bardziej naturalne, uczymy się kontrolować moment ejakulacji i problem zbyt wczesnego wytrysku przestaje być aktualny. Jeśli problem nie znika powodem mogą być poniższe przypadku:

– zbyt małe napięci mięśni zwieraczy cewki moczowej.

– nadwrażliwość żołędzia członka

– nadpobudliwość nerwu sromowego – szybkie i intensywne impulsy powodują silniejszą stymulację i szybszy wytrysk

– przyzwyczajenia związane z brakiem doświadczenia, długimi przerwami między stosunkami, przeniesieniu nawyków z masturbacji.

– choroby somatyczne gruczoły krokowego lub dróg moczowych.

– urazy fizyczne

 

Jak przedłużyć stosunek – 8 metod

 

1.Masturbacja przed stosunkiem

Nasza ocena 3/10

Wielu mężczyzn chcąc przedłużyć docelowy stosunek z partnerką masturbuje się wcześniej w celu obniżenia podniecenia seksualnego i wydłużenia kolejnego stosunku. Skuteczność tej metody możemy uznać za średnią, ponieważ problem nie jest w 100 procentach rozwiązany. Takie zachowanie wprowadza nas w jeszcze większy stres, nie pozwala na spontaniczny stosunek, może prowadzić do uzależnienia od masturbacji. Tworzymy swojego rodzaju rytuał, który nie jest normalny dla naszej partnerki.

 

2.Picie niewielkiej ilości alkoholu

Nasza ocena 2/10

Raczej powszechnie wiadomo, że odpowiednia ilość alkoholu sprawia, że nasze stosunki stają się dłuższe. Czy to dobry sposób na przedwczesny wytrysk? Jednorazowo tak, ale jeśli mamy to powtarzać przed każdym stosunkiem, wpadamy w pewną pułapkę. Nie tylko uzależniamy się od alkoholu, ale też nie rozwiązujemy problemy w sposób długofalowy.

 

3.Tabletki na przedwczesny wytrysk

Nasza ocena 10/10

Ta metoda cieszy się dosyć dużym powodzeniem wśród mężczyzn z racji na wysoką skuteczność oraz dyskrecję jej stosowania. Najbardziej znanym suplementem na przedłużanie stosunku jest Climax Control – tabletki dostępne bez recepty. Jak zapewnia ich producent, dzięki ich stosowaniu możemy przedłużyć stosunek nawet o 30 minut.

Stosujemy 1 tabletkę 2 razy dziennie. Działanie produktu polega na regulacji poziomu serotoniny w organizmie, która wpływa na wrażliwość członka na bodźce. Odpowiedni jej poziom zapewnia możliwość kontrolowania momentu wytrysku. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach stosowania produktu.

Czytaj więcej o tabletkach, kliknij tutaj!

 

4.Prezerwatywy na dłuższy stosunek

Nasza ocena 7/10

Wielu producentów prezerwatyw wprowadziło modele, które posiadają specjalną budowę, która umożliwia przedłużenie stosunku. Przeważnie są to grubsze ścianki prezerwatywy lub dodatkowe substancje znieczulające znajdujące się wewnątrz. Po części jest do dobra metoda, ale przez zastosowanie innej budowy doznajemy mniejszej satysfakcji ze zbliżenia, często możemy spotkać się z dyskomfortem.

 

5.Ćwiczenia mięśni kegla

Nasza ocena 5/10

Po co mamy ćwiczyć mięśnie kegla? Dzięki ich lepszej sprawności będziemy cieszyć się z silniejszych i dłuższych erekcji, uzyskamy możliwość osiągnięcia wielokrotnych orgazmów i będziemy lepiej kontrolować moment wytrysku.

Aby wykonać trening warto początkowo zorientować się gdzie posiadamy mięśnie kegla. W tym wypadku możemy spróbować wstrzymać oddawanie moczu. Właśnie mięśnie kegla umożliwiają nam ten proces.

Ćwiczenia, które warto wykonać polegają na napinaniu i rozluźnianiu mięśni kegla. Wykonujemy 20-30 powtórzeń. Podczas zaciskania mięśni wykonujemy wdech, a podczas rozluźniania wydech. Druga opcja to napinanie mięśni i utrzymanie napięcia przez kilka sekund. Rozpoczynamy od 5 sekund, później przechodzimy na 10 sekund – w miarę naszych postępów. Po napinaniu wykonujemy wydech i rozluźnienie mięśni.

 

6.Metoda start – stop

Nasza ocena 6/10

Jest to metoda, którą należy odpowiednio wytrenować. Możemy robić to zarówno podczas masturbacji jak i stosunku z partnerką. Polega to na tym, żeby w momencie, gdy czujemy że jesteśmy już blisko wytrysku przerwać stymulację członka. W tym momencie należy się odpowiednio zrelaksować, poczekać aż nasze podniecenie się zmniejszy. W momencie, kiedy nasze podniecenie opadnie i czujemy, że nie dojdzie do wytrysku kontynuujemy stosunek. Ponownie dochodzimy do momentu bliskiego wytryskowi i ponownie przerywamy. Można powtórzyć proces kilka razy.

Podobny sposób to zmniejszenie tempa stosunku, co pozwoli nam na dłuższy stosunek. Pomocne okazuje się również częste zmienianie pozycji. Podczas zmiany pozycji mamy czas na to aby zmniejszyć nasze podniecenie i nabrać nowych sił na kontynuowanie zbliżenia.

 

7.Dłuższa gra wstępna

Nasza ocena 6/10

Jeśli nie jesteśmy w stanie doprowadzić naszej kobiety do orgazmu podczas normalnego stosunku, warto pomyśleć o rozbudowanej grze wstępnej. Im dłużej będziemy stymulować kobietę w czasie gry wstępnej, tym krócej będzie musiał trwać stosunek docelowy – kobieta szybciej osiągnie orgazm. Odpowiednia gra wstępna to nie tylko dłuższy seks, ale także większa wilgotność pochwy, co przekłada się na lepszą jakość seksu.

 

8.Neurotomia

Nasza ocena 5/10

Neurotomia jest zabiegiem, który polega na przycięciu jednej z gałęzi nerwowych. Efektem jest mniejsza wrażliwość członka na bodźce. Metoda jest dosyć inwazyjna i może wiązać się ze skutkami ubocznymi.

 

9.Odpowiednia pozycja

Nasza ocena 6/10

Każda pozycja inaczej wpływa na odczucia obojga partnerów. Wybór odpowiedniej pozycji pozwoli nam kontrolować tempo i głębokość penetracji. Polecane pozycje w przypadku przedwczesnego wytrysku to misjonarz oraz łyżeczka, w których to mężczyzna ma nad wszystkim kontrolę. Jeśli kobieta jest na górze, masz mniejszą kontrolę nad jej ruchami. Nie zaleca się także pozycji od tyłu, które bardziej stymulują członka.

 

10. Relaks i trening

Nasza ocena 7/10

Większość problemów ze zbyt szybkim dochodzeniem leży w naszej psychice. Nie podchodźmy do współżycia nerwowo. Starajmy się zrelaksować. Jeśli towarzyszy nam zbyt wysokie podniecenie, zwolnijmy tempo, pomyślmy o czymś nie związanym z obecną sytuacją. Częstsze stosunki pozwolą nam na lepsze zrozumienie naszego ciała, dadzą nam praktykę i pozwolą stać się lepszym kochankiem.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


PolandGerman