Ćwiczenia na powiększanie penisa

Ćwiczenia na powiększanie penisa to jedna z metod wykorzystywanych przez mężczyzn, którzy chcą zwiększyć rozmiar swojego przyrodzenia. Najczęściej chodzi o długość penisa, chociaż większość z metod zapewnia również przyrost grubości. Rozmiar penisa od zawsze jest tematem honoru dla każdego faceta, a za mało centymetrów w spodniach wiąże się z powstawaniem kompleksów.

Poniżej przedstawiamy zestawy ćwiczeń do codziennego wykonywania, które przy regularnym stosowaniu powinny przynieść odpowiednie efekty. Jeśli nie chcesz czekać i interesują Cię większe efekty sprawdź nasz artykuł – jak powiększyć penisa, w którym opisaliśmy więcej dostępnych metod takich jak: tabletki, pompki, operacje chirurgiczne, kwas hialuronowy na powiększanie penisa.

Przed ćwiczeniami

Jeśli jesteś nastawiony na określenie efektu to dobrze jeśli przed rozpoczęciem treningów zmierzysz swoje przyrodzenie, tak żeby późnej realnie ocenić przyrost. W aptece, drogerii czy innym sklepie kup środek nawilżający, który będzie stosowany podczas wykonywania ćwiczeń.

 

Rozgrzewka

Do dyspozycji mamy różne ćwiczenia powiększające penisa, ale przed każdym z nich warto zastosować rozgrzewkę, która zapewni uzyskanie odpowiednich efektów treningu, a także pozwoli nam uniknąć kontuzji. W tym celu należy rozgrzać penisa.

Możemy to zrobić za pomocą ciepłego kompresu, rozgrzanego do około 45 stopni – należy uważać, aby nie stosować cieplejszych kompresów, które mogą nas poparzyć. Druga metoda to zanurzenie członka w ciepłej wodzie. Rozgrzewanie należy wykonywać przez 5 minut. Uzyskujemy w ten sposób rozszerzenie naczyń krwionośnych prącia i jego lepsze ukrwienie, co przekłada się na szybsze i większe efekty ćwiczeń.

 

Przegląd ćwiczeń na powiększanie penisa

  1. Rozciąganie

Zaczynamy w momencie, gdy penis znajduje się w stanie spoczynku – bez erekcji. Delikatnie zaciskamy palce poniżej żołędzia, tak żeby opleść główkę dookoła. Rozciągamy penisa w taki sposób, do tego momentu żeby nie odczuwać bólu. W momencie rozciągnięcia utrzymujemy tą pozycję przez około 20 sekund. Odpoczywamy 10 sekund i wykonujemy kolejne powtórzenia. Należy wykonać kilka takich powtórzeń.

Jeśli podczas wykonywania ćwiczeń nastąpi erekcja należy przerwać ćwiczenie, odczekać do momentu ustąpienia erekcji, po czym możemy kontynuować wykonywanie czynności.

  1. Rozciąganie w dwóch kierunkach

Ćwiczenia należy wykonywać w momencie gdy członek pozostaje w stanie spoczynku. Jedna ręką chwytamy penisa pod żołędziem, drugą  w jego dolnej części. Rozciągamy penisa w przeciwnych kierunkach obiema rękami jednocześnie. Utrzymujemy rozciągnięcie przez około 10 sekund i odpoczywamy. Wykonujemy kilka powtórzeń ćwiczenia.

  1. Mięśnie kegla

Mimo tego, że ćwiczenia mięśni kegla pomagają przede wszystkim w przypadku problemów z erekcją czy przedwczesnym wytryskiem to wiele osób wykonuje je również w przypadku chęci wydłużenia penisa. Początkowo musimy zlokalizować mięśnie kegla, a najłatwiej poczuć je w momencie oddawania moczu. Gdy oddajemy mocz i chcemy go zatrzymać używamy właśnie mięśni kegla. Oczywiście ćwiczenia podczas oddawania moczu nie są wskazane, chodzi tylko o to, żeby określić które to mięśnie i jak je napinać.

Napinamy mięśnie kegla i utrzymujemy napięcie przez 3 sekundy. Rozluźniamy mięśnie i wykonujemy kolejne powtórzenie. Należy zacząć ćwiczenia od 30 powtórzeń dziennie, z każdym dniem możemy zwiększać ilość wykonywanych napięć, aż dojdziemy do 300 powtórzeń w ciągu dnia.

Ćwiczenia to tylko jedna z wielu metod powiększania penisa. Wszystkie metody opisaliśmy w naszym artykule Jak powiększyć penisa – sposoby na powiększenie penisa znajdziesz tam informacje na temat tabletek na powiększanie penisa, pompek próżniowych, powiększaniu penisa za pomocą wstrzykiwania kwasu hialuronowego czy operacji chirurgicznych, które są najbardziej inwazyjną metodą. Zapraszamy do lektury innych naszych artykułów, z których dowiesz się wszystkiego na temat skutecznego powiększania penisa.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


PolandGerman