Xtrasize – działanie i opinia na temat produktu.

xtrasizeŻeby zrozumieć fenomen powiększania członka należy zacząć od jego budowy. Członek jest zbudowany z ciał jamistych oraz ciała gąbczastego. W momencie podniecenia  do członka napływa krew, rozszerzając ciała i wywołując erekcję. Rozmiar członka w czasie wzwodu jest zależny od sprawności ciał jamistych i właśnie w tym przypadku istnieje możliwość zwiększenia rozmiarów członka.

 

Czy warto kupić Xtrasize?

Przejdź na stronę główną naszego portalu http://bezkompleksu24.pl/ i sprawdź jak Xtrasize przedstawia się na tle innych środków/metod na powiększanie członka. Porównaliśmy najlepsze metody i stworzyliśmy ich ranking.

 

Działanie Xtrasize

Xtrasize działa w ten sposób, że poprawia sprawność oraz chłonność ciał jamistych, przez co następuje zwiększenie rozmiaru penisa. Po kuracji preparatem ciała jamiste rozszerzają się bardziej, przez co długość oraz grubość członka jest odpowiednio większa.

Według producenta efekty stosowania tabletek xtrasize są stałe – pozostają również po zakończeniu kuracji.

Jeśli chodzi o stosowanie tabletek Xtrasize to należy trzymać się zaleceń producenta – jedną tabletkę Xtrasize stosujemy zaraz po śniadaniu. Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek, przy stosowaniu jednej tabletki dziennie mamy zapas na 2 miesiące. Efekty powinny być widoczne już kilka dni od rozpoczęcia kuracji, rozmiar powinien zwiększać się systematycznie – im dłużej stosujemy preparat, tym lepsze rezultaty osiągamy. Producent określa, że po 2 miesiącach stosowania tabletek uzyskamy około 3cm długości członka. Do tego efekty to pogrubienie penisa oraz wzmocnienie erekcji.

W celu uzyskania maksymalnego efektu należy stosować produkt przez 6 miesięcy. Wówczas warto zakupić zestaw 3 opakowań. Przy kupnie zestawu oszczędzamy.

 

Czy stosowanie Xtrasize jest bezpieczne?

Skład tabletek Xtrasize to 100% naturalnych składników, dzięki czemu mamy pewność, że produkt jest bezpieczny. Główne składniki produktu to:

Tribulus Terrestris – jest odpowiedzialny za wzmocnienie erekcji i poprawę potencji. Jego działanie pomaga zwiększyć długość stosunku. Stosowanie tej rośliny zwiększa także produkcję testosteronu i pobudza seksualnie.

Korzeń Maca – jego stosowanie reguluje odpowiedni dopływ krwi do członka, co przekłada się na silniejsze erekcje oraz zwiększenie rozmiaru przyrodzenia. To również warzywo, które zwiększa popęd płciowy i jest bogate w białko oraz aminokwasy.

Saw Palmetto – skutecznie wzmacnia organizm i blokuje enzym, który zamienia testosteron na szkodliwy DHT. Jego działanie to widoczna poprawa libido, a również korzystny wpływ na cały organizm przez obniżenie poziomu cholesterolu oraz kwasów tłuszczowych.

 

Opinie na temat tabletek

Przeglądając fora internetowe znajdujemy wiele opinii na temat tabletek xtrasize. Są to zarówno opinie bardzo pozytywne, jak również opinie negatywne. Poniżej prezentujemy wybrane wypowiedzi:

Adam Toruń

Stosowałem tabletki Xtrasize 2 miesiące i rzeczywiście nastąpił wzrost długości członka. W porównaniu do innych metod jak dla mnie jest to najlepszy wybór, cena nie jest wygórowana, a efekty można uzyskać dosyć szybko. Dla mnie ważne jest również to, że po powiększeniu penisa nie nastąpiły żadne zmiany w satysfakcji z seksu. Erekcje są jeszcze silniejsze a przyjemność ze stosunku pozostała bez zmian.

Wiktor

Mimo tego, że efekty nie są aż takie duże jak pisze producent to i tak udało mi się powiększyć członka o 4 cm i jestem zadowolony z efektu. Moja partnerka jest zadowolona a to dla mnie najważniejsze.

Anonim9

Pieniądze wyłożone w błoto, stosowałem produkt i nic się nie ruszyło, zero efektu.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


PolandGerman